ТРАНСЛОГ Д.О.О.Е.Л. СКОПЈЕ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Share on Facebook
 
 
 
Share on Twitter
 
 
 
Share on Google Plus
 
 
 
Share on Pinterest
 
 
 
 
 
 
Светло органско премиум пиво - Пакет 24 пива
 
 
 
 

Светло органско премиум пиво - Пакет 24 пива

 
 
1680.00Ден
 

Органско безглутенско светло пиво

Нутритивни вредности во 100ml:

Енергија 176kJ/42 Kcal;

Масти 0g; од кои заситени 0g;

Јаглехидрати 4,5g; од кои Шеќери 3,0g;

Протеини 0,25g;

Сол 0g (139 калории по шише)

*Цената се однесува на пакет - 24 пива.

*Бесплатна достава во Скопје.